Blog Right Sidebar

Hikmicro AI akustilise seeria uuendused

HIKMICRO AI seeria akustiline vaatluskaamera on professionaalne toodeheliallika lokaliseerimiseks. Madala müratasemega MEMS-mikrofonide jareguleeritava ribalaiusega vahemikus 0 kHz kuni 96 kHz,.

Termokaamera kalibreerimine

  Millised on (taas)kalibreerimise tegemise eelised? Tagada mõõdetud temperatuuri täpsus, tagades samal ajal seadme töökindluse. Vähendada tööde dubleerimist ja üldisi.

Oleme messil!

Järjekorras 26. rahvusvaheline ehitusmess Eesti ehitab avab iga-aastase kevadise ehitushooaja 3.-6. aprillil 2024 Eesti Näituste messikeskuses. Rahvusvaheline ehitusmess loob efektiivse.

Kuidas säästab soojuskaamera energiaarveid?

HIKMICRO Puuduv või ebaõnnestunud isolatsioon Kui isolatsioon puudub seintes või sarikatel, võib see põhjustada energiakadu ning suurendada kütte- ja jahutuskulusid..

6 viisi kuidas kasutada termovaatlust ehitise tehnosüsteemide hoolduses

Termopilt on oluline vahend ehitiste tehnosüsteemide hoolduses ja -remondis. Sarnaselt meditsiiniliste pildistamisseadmetega tervishoiu valdkonnas (röntgen, MRT jne) saab soojuskujutust kasutada.

Mis teeb termokaamerad kasulikuks

Termokaamerad: Tööstusharu jaoks hädavajalikud tööriistad Termokaamerad ei ole lihtsalt infrapunapiltide jäädvustamine, vaid võimas vahend, mis avab ukse paljudele võimalustele. Need.

Öövaatlusseade versus termovaatlusseade

    Öönägemisseadmed on suurepärased abivahendid, mis võimaldavad nägemisteravuse parandamist ja paremat nägemist pimedas keskkonnas. Need seadmed kasutavad spetsiaalset tehnoloogiat,.

All search results