Meist

Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ning usaldusväärset kaupa ja teenindust valdkonnaga seotud inimestele. Pakume konkurentsivõimelise hinnaga kvaliteetseid tooteid, mida hindavad erinevate riikide kaitseväelased, jahimehed, matkajad, tootjad, teadlased ja ettevõtjad. Tagame kiire tarne, tehnilise nõustamise, toodete kalibreerimise ning vajadusel garantiiremondi.

Meie põhilised “outdoors” segmendi kliendid on jahimehed, loodusvaatlejad ning militaarvaldkonna esindajad. Hindame Eesti riigi kaitsjate panust ja sellepärast pakume Kaitseliidu tegevliikmele erihinda, selleks küsige sooduskoodi otse meie kontaktvormilt. Lisaks pakume erinevaid tooteid tööstusesse ja tootmisele, kinnisvara objektide energiakasutuse ja elektrisüsteemide hooldusega tegelevatele ettevõtetele.

Kui teil tekkisid küsimused toodete kasutamise või omaduste osas, soovite teha päringut laoseisust puuduvale tootele, soovite saada edasimüüjaks või kui vajate hulgimüügi projektihinda, siis palume julgesti ühendust võtta veebipoe allosas olevatel kontaktidel.

 

 

 

 

 

 

All search results