Oleme messil!

Järjekorras 26. rahvusvaheline ehitusmess Eesti ehitab avab iga-aastase kevadise ehitushooaja 3.-6. aprillil 2024 Eesti Näituste messikeskuses. Rahvusvaheline ehitusmess loob efektiivse äri-, koolitus- ja teabekeskkonna nii ehitussektori spetsialistidele kui ehitushuvilistele. Eesti ehitab pakub olulist turundustuge nii alustavatele kui ehitusturul juba tegutsevatele ettevõtetele.

Mess on ühtaegu suunatud nii erialakülastajatele kui koduomanikele ning temaatiliselt hallide vahel jaotatud. Messil Eesti ehitab on osalema oodatud ettevõtted ja organisatsioonid, kelle tegevusvaldkond hõlmab järgmiste tooterühmade tooteid ja teenuseid: arhitektuur ja projekteerimine, üld- ja eriehitustööd, ehituskrundi materjalid ja –tooted, ehitiste konstruktsioonimaterjalid ja –tooted, avatäited, pinnakattematerjalid, elektriinstallatsioonmaterjalid, kütte-, ventilatsiooni- ja veevarustusseadmed, jäätmemajanduse seadmed, ehitusmasinad, -seadmed, -tööriistad ja –vahendid, kokkupandavad ja tüüpehitised, töökaitse ja –ohutus; tööriided ja –kaitsevahendid, ehitusalane teadus-, nõustamis-, koolitus- ja kirjastustegevus, kinnisvaraprojektid ja –arendus, finantstooted.

Ka meie oleme ehitusmessil EstBuild 2024 messiboksiga B-11 kus tutvustame kõiki oma Industrial tööstusvaldkonna tooteid. Kindlasti saab infot küsida ka Outdoor toodete kohta ja saame ka neid tutvustada.

Ootame messile!

All search results